Перший літак із тілами загиблих у катастрофі Ту-154 прибув до Москви

Ту-154, Чорне море Копирайт изображения Getty Images

Літак Іл-76 з 10 тілами загиблих у катастрофі Ту-154, який розбився над Чорним морем, прибув із Сочі в Москву. Рейс також доставив 86 фрагментів втраченого лайнера, що належав російському міністерству оборони і прямував до Сирії.

У міноборони Росії повідомили, у Москві пройде впізнання тіл загиблих в авіакатастрофі, а також генетична експертиза.

Усього в районі катастрофи Ту-154 за першу добу пошукової операції знайдено 11 тіл загиблих і 154 фрагмента літака, повідомили в Міноборони.

Міністр транспорту Росії Максим Соколов заявив, що причиною катастрофи Ту-154 могли стати або технічна несправність, або помилка пілотування. "Сьогодні основні версії не включають у себе терористичний акт", - сказав він.

Водночас головком повітряно-космічних сил Росії Віктор Бондарєв заявив, що Ту-154 був технічно справний і недавно пройшов ремонт.

Уламки лайнера забирає течія

Пан Соколов повідомив, що пошуково-рятувальна операцію в зоні катастрофи Ту-154 в районі Сочі розширять. Фрагменти літака й останки загиблих, за його словами, могло віднести в бік Абхазії.

"Я зв'язався із президентом республіки Абхазія, прем'єр-міністром, оскільки течія йде в бік державного кордону від місця передбачуваного падіння літака. Імовірно, що частина фрагментів літака, останків може перетнути державний кордон", - сказав міністр на засіданні урядової комісії, яку створили у зв'язку з катастрофою літака.

Російські військові збільшили угруповання в районі падіння Ту-154 до 39 кораблів і трьох із половиною тисяч осіб, заявили в Міноборони. У військовому відомстві зазначили, що в операції беруть участь 135 водолазів і сім глибоководних апаратів.

Копирайт изображения EPA

Військовим вдалось більш точно визначити район падіння літака Ту-154, але пошукова операція ускладнюється через рельєф дна. "Фахівці ретельно проаналізовували дані з радіолокаційних засобів, визначили траєкторію польоту Ту-154", - пояснили у військовому відомстві.

Що сталося з літаком Міноборони

Літак Ту-154 міноборони Росії розбився рано вранці 25 грудня незабаром після зльоту з аеропорту в Сочі і прямував до Сирії. Літак впав у Чорне море приблизно за півтора кілометра від берега.

На борту було 92 людини. Серед них вісім військовослужбовців, двоє федеральних держсужбовців, громадський діяч Єлизавета Глінка, дев'ять співробітників російських телеканалів, а також 64 учасника ансамблю імені Александрова і вісім членів екіпажу.

У міноборони повідомили, що внаслідок катастрофи ніхто не вижив. Понеділок оголошено в Росії днем ​​жалоби за загиблими.

Новини на цю ж тему