Приватбанк сформував склад правління

Приватбанк Копирайт изображения UNIAN

Націоналізований ПриватБанк завершує формування нової управлінської команди, майже половину з якої складуть менеджери, які вже працювали в банку.

Першим заступником голови правління призначили Олега Сергєєва. Він буде відповідати за розвиток системи обслуговування корпоративних клієнтів, малого бізнесу, розширення програми мікрокредитування підприємців і співробітництво з торговельними мережами. Раніше він керував Західним регіональним управлінням Приватбанку.

Система управління ризиками банку буде під контролем Олександра Дубровіна, який з жовтня 2014 був заступником голови правління Укргазбанку.

Керівником роздрібного бізнесу Приватбанку став Олексій Шабан, який працює в банку більше 20 років і керував обслуговуванням індивідуальних VIP-клієнтів.

Членом правління банку, керівником по роботі з Big Data призначили Сергія Харітіча, який працює в лабораторії інновацій Приватбанку від моменту її створення.

Без змін залишиться керівний склад напрямків маркетингу і менеджменту, за які відповідає Микола Щербина.

Раніше Міністерство фінансів сформувало наглядова рада Приватбанку з 7 членів.

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб та Міністерство фінансів України 21 грудня підписали договір про продаж 100% акцій Приватбанку на 1 грн.

Приватбанк повністю перейшов під контроль держави. Таке рішення ухвалив Кабмін на засіданні в неділю на пропозицію Нацбанку та Ради фінансової стабільності.

Новини на цю ж тему