За минулу добу в зоні АТО без втрат та поранень

АТО Копирайт изображения Getty Images

За минулу добу в зоні проведення АТО на Донбасі ніхто з військовослужбовців Збройних сил України не загинув і ніхто не був поранений, повідомив речник Міністерства оборони України з питань АТО Андрій Лисенко.

Пан Лисенко зазначив, що на Луганському напрямку бойові дії вели тільки в Попаснянському районі, де противник чотири рази обстріляв позиції українських військових, застосувавши легке озброєння і бронетехніку.

На Донецькому напрямку обстріли відбулися по всьому фронту. Бойовки також порушують режим тиші на Світлодарській дузі, поблизу Горлівки, Авдіївської промзоні і біля Донецького аеропорту. Всього за минулу добу на цьому напрямку відбулося 15 обстрілів, в тому числі п'ять із важкого озброєння.

Обстріли на Маріупольському напрямку відбулися на ділянці фронту "Павлопіль - Широкино", бойовики застосували важке озброєння - міномети і гармати. Всього за минулу добу на Маріупольському напрямку зафіксовано 25 ворожих обстрілів, в тому числі всім із важкого озброєння, зазначив спікер Міноборони..

Новини на цю ж тему