Трамп похвалив Путіна за відмову вислання американських дипломатів

Дональд Трамп Копирайт изображения Getty Images

Обраний президент США Дональд Трамп похвалив президента Росії Володимира Путіна за рішення не висилати з Росії американських дипломатів у відповідь на вислання їхніх російських колег зі США.

"Відмінний хід Путіна з відстрочкою [заходів]. Я завжди знав, що він дуже розумний", - написав пан Трамп у Twitter.

Раніше російський президент Володимир Путін заявив, що Росія не буде симетрично відповідати США. У його заяві йдеться, що всі американські дипломати можуть лишитися в Росії, а їхні діти можуть відвідати новорічну ялинку в Кремлі.

Своє рішення пан Путін пояснив небажанням опускатися до "кухонної" дипломатії.

У четвер Вашингтон оголосив про запровадження нових санкцій проти Росії у зв'язку з кібератаками під час виборчої кампанії в США.

До списку санкцій додали шість приватних осіб і п'ять організацій, у тому числі ФСБ Росії, а також командування ГРУ. Крім того, влада США заявила про вислання 35-ти дипломатів і закриття двох посольських дач.

Напередодні США оголосили 35 російських дипломатів персонами нон-грата. Вони повинні покинути країну протягом трьох діб. Джерело агенції "Інтерфакс" повідомляло, що в російських дипломатів виникли проблеми з тим, аби покинути США вчасно.

"Квитків немає, усе розкупили перед новим роком, але людям дали лише 72 години, я не знаю, як вони встигнуть", - сказало анонімне джерело агентства.

Новини на цю ж тему