Четверо людей в Красноярську померли через сурогатний алкоголь

Копирайт изображения УНІАН

У російському Красноярську чотири людини померли від отруєння сурогатним алкоголем, повідомляє місцеве управління Слідчого комітету.

За даними слідчих, померли 32-річний чоловік, його сестри 23 і 22 років, а також 38-річна жінка.

"Всі вони протягом дня розпивали спиртне, зокрема алкогольний коктейль "Тайм-аут", який придбали у павільйоні", - цитує повідомлення відомства "Інтерфакс-Росія".

Порушено кримінальну справу за статтею "Реалізація продукції, що не відповідає вимогам безпеки, життя і здоров'я споживачів, що призвело з необережності смерть двох і більше осіб".

Слідчі намагаються встановити, в якому саме торговому павільйоні були куплені коктейлі. Проводиться експертиза.

У кінці грудня в Іркутській області після отруєння концентратом для ванн "Глід" померли 76 людей і постраждали ще десятки осіб.

За даними російського Міністерства охорони здоров'я, засіб для ванн містив не етиловий, а смертельно небезпечний метиловий спирт.

У ході розслідування справи про масову загибель людей були затримані 22 особи, у тому числі заступник керівника управління Росспоживнагляду по Іркутській області.

З 26 грудня в Росії вступила в силу тимчасова заборона на роздрібний продаж нехарчової продукції, що містить спирт. Виняток стосується парфумерної продукції та склоомиваючих рідин.

Кілька десятків людей померли від сурогатного алкоголю минулого року і в Україні.

Новини на цю ж тему