Боуї дізнався про смертельний діагноз "за 3 місяці до смерті"

Дэвид Боуи Копирайт изображения PA

Британський музикант Девід Боуї дізнався, що хворий на рак в термінальній стадії усього лише за три місяці до смерті, йдеться в документальному фільмі ВВС.

Документальний фільм "Девід Боуї: Останні п'ять років" вийде на телеканалі BBC Two в суботу - за три дні до першої річниці смерті співака, який помер у віці 69 років.

У фільмі показані кадри з світового турне співака A Reality Tour в 2003-2004 роках, а також розповідається про останні чотири роки його життя. Це продовження фільму 2013 року "Девід Боуї: П'ять років".

Режисер кліпу Lazarus Йохан Ренк в новому фільмі розповідає, що співак дізнався про те, що його хвороба не піддається лікуванню, коли працював над кліпом до пісні Lazarus.

"Я дізнався пізніше, що в той тиждень, коли ми знімали, він і дізнався, що все скінчено[...], що хвороба перемогла", - сказав він.

Однак Ренк каже, що у відео, на якому Боуї лежить на лікарняному ліжку з пов'язкою на обличчі і гудзиками на місці очей, йшлося не про хворобу співака.

"Для мене це більше пов'язано з біблійним аспектом, розумієте... людина, яка повстане з мертвих. Це не мало нічого спільного з його хворобою", - пояснив він.

Тоні Вісконті, який тривалий час був продюсером Боуї, розповідає у фільмі, що музикант перебував "на вершині своєї гри" під час запису свого останнього альбому Blackstar.

Цей альбом був випущений у 69-й день народження Боуї 8 січня 2016 року.

Через два дні по тому він помер.

Новини на цю ж тему