В СБУ вважають “політичним піаром” оприлюднення Надією Савченко списків полонених

Копирайт изображения Укрінформ
Image caption Напередодні Надія Савченко пообіцяла оприлюднини інформацію про полонених і зниклих безвісти

Радник голови СБУ Юрій Тандіт висловився проти наміру Надії Савченко оприлюднити списки полонених та зниклих безвісти на Донбасі і в РФ.

"Списки нам, звичайно, відомі. Ми працюємо з цими списками. Я лише можу сказати, що є певні закони, які обмежують викид будь-якої інформації, пов'язаної з персональними даними", - розповів Юрій Тандіт в ефірі каналу "112 Україна".

"Ми не повинні використовувати цю інформацію для якихось корисливих цілей, маніпулювати списками, займатися політичним піаром. Важливо пам'ятати, що це життя людей, і нам треба зробити все, щоб хлопців звільнили", - наголосив радник голови СБУ.

Він додав, що публікація таких даних може нашкодити не лише полоненим і зниклим безвісти, а і їхнім близьким та родичам, "які перебувають у тяжкому емоційному та моральному стані".

Юрій Тандіт також пообіцяв, що СБУ "проведе певну роботу", щодо намірів Надії Савченко.

У п'ятницю вона написала у Facebook: "Списки військовополонених та зниклих безвісти котрі я отримала за результатами зустрічі в Мінську, а також зібрані мною з моменту звільнення з російського полону, оприлюдню найближчим часом".

Новини на цю ж тему