"Ла-Ла Ленд" отримав найбільшу кількість нагород "Золотий глобус"

Команда стрічки Копирайт изображения Getty Images
Image caption "Ла-Ла Ленд" отримав сім нагород у різних категоріях

Голівудський мюзикл "Ла-Ла Ленд" отримав найбільшу кількість "Золотих глобусів". Він став найкращим фільмом у категорії "комедія і мюзикл", а загалом - отримав сім нагород.

Режисер стрічки Демієн Шазелл отримав "Золотий глобус" за найкращий сценарій.

Найкращою драмою стала картина "Місячне сяйво" Баррі Дженкінса. Фільм випередив "Манчестер біля моря" Кеннета Лонергана, "З міркувань совісті" Мела Гібсона, "Лева" Гарта Девіса і "За будь-яку ціну" Девіда Маккензі.

Копирайт изображения Getty Images
Image caption Кейсі Аффлек отримав "Золотий глобус" як найкращий драматичний актор за роль у фільмі "Манчестер біля моря"

"Золотий глобус" як "найкраща драматична актриса" отримала Ізабель Юпер за роль у стрічці "Вона" Поля Верховена. Цей фільм також став найкращою картиною іноземною мовою.

Копирайт изображения AFP
Image caption Нагорода Ізабель Юпер стала сюрпризом цьогорічної церемонії "Золотий глобус"

Нагорода Ізабель Юпер стала несподіваною, - фавориткою була Наталі Портман із роллю Жаклін Кеннеді у фільмі"Джекі".

Найкращим драматичним серіалом стала британська "Корона", знята для Netflix, випередивши "Гру престолів" у своїй номінації.

Загалом існує 14 номінацій нагороди в ігровому кіно і 11 номінацій у телевізійній категорії. "Золотий глобус" присуджується з 1942 року за кінофільми та телевізійні стрічки, відзначені акредитованими в Голлівуді іноземними журналістами (HFPA).

Вважають, що переможці "Золотого глобусу" є найбільш вирогідними кандидатами на отримання нагороди Американської кіноакадемії - "Оскара", церемонія з вручення яких відбувається у лютому.

Новини на цю ж тему