Трамп призначив свого зятя Джареда Кушнера старшим радником

Копирайт изображения Getty Images
Image caption Джаред Кушнер одружений на дочці Трампа Іванці

Обраний президент США Дональд Трамп запропонував своєму зятю Джареду Кушнеру посаду одного зі старших радників у Білому домі.

35-річний пан Кушнер брав активну участь у виборчій кампанії пана Трампа.

На новій посаді він займатиметься питаннями як внутрішньої, так і зовнішньої політики.

У Джареда Кушнера, як і у Дональда Трампа, немає досвіду державного управління.

Його призначення на посаду в адміністрацію президента США не стало несподіванкою. Проте викликало суперечливу реакцію в суспільстві. Американські медіа відзначають, що наразі неясно, чи не порушує це призначення закону, що забороняє кумівство, і чи не призведе воно до конфлікту інтересів.

"Джаред зробив величезний внесок і був довіреним радником протягом всієї кампанії та перехідного періоду, і я пишаюся, що він гратиме ключову роль в моїй адміністрації", - заявив Дональд Трамп.

Копирайт изображения Getty Images
Image caption Джаред Кушнер з дружиною на вечірці на честь перемоги Дональда Трампа

Як і пан Трамп, його зять займався бізнесом на ринку нерухомості в Нью-Йорку. Він успадкував свою девелоперську імперію від батька, Чарльза Кушнера.

Крім того, Джаред Кушнер - видавець. У 25 років він придбав газету New York Observer.

Вважається, що Дональд Трамп прислухається до думки свого зятя.

Під час виборчої кампанії Джаред Кушнер керував інтернет-стратегіями, а також займався питаннями залучення високопоставлених співробітників.

У редакційній статті, опублікованій у його газеті New York Observer, Джаред Кушнер, за віросповіданням іудей, захищав Дональда Трампа від звинувачень в антисемітизмі.

Новини на цю ж тему