Новим керівником морських портів призначають латвійця

порт Копирайт изображения UKRINFORM
Image caption Міністерство планує побороти корупцію у адміністрації морських портів

Міністерство інфраструктури вже цього тижня призначить керівником адміністрації морських портів України громадянина Латвії Райвіса Вецкаганса.

Про це повідомила прес-служба з посиланням на очільника міністерства Володимира Омеляна.

Пан Омелян пояснив, що керівництво не хотіло співпрацювати з міністерством й допускало масштабні зловживання.

"Це державне підприємство залишається зразком неефективності, корупції та зловживань. Всі наші рішення блокуються або ігноруються. Тому ми змінюємо керівництво АМПУ", - заявив пан Омелян.

Він заявив, що напередодні звільнення старі керівники виписали собі премії за грудень у розмірі від 700 тисяч гривень до 1,5 мільйона гривень на особу.

За даними міністерства, для нормалізації роботи адміністраці морських портів та припинення зловживань воно вже призначило в.о. голови Сергія Гронського.

"Вже цього тижня буде призначено нового в.о. керівника АМПУ - Райвіса Вецкаганса", - додав міністр.

За даними міністерства, Райвіс Вецкаганс - громадянин Латвії, має понад 16 років діяльності в управлінні підприємствами сектору транспорту та логістики, пароплавства та фінансових послуг.

Обіймав посади члена правління, віце-президента АТ "Латвійське пароплавство", члена правління найбільшого портового терміналу з обробки насипних та генеральних вантажів в країнах Балтії "Rigas Centralais Terminals", а також керував ТОВ "Riga Container Terminal".