Трамп відкидає інформацію про російський компромат

Дональд Трамп Копирайт изображения AP

Обраний президент США назвав "політичним полюванням на відьом" повідомлення ЗМІ про те, що у російських спецслужб нібито є матеріали, що компрометують особисто самого мільярдера.

Одразу кілька американських видань повідомили з анонімними посиланнями на чиновників, що минулого тижня розвідка передала Дональду Трампу короткий виклад непідтверджених і компрометуючих матеріалів про нього, які нібито має Росія.

Однак жодних офіційних коментарів щодо цього наразі не було.

Сам Дональд Трамп назвав повідомлення американських ЗМІ "політичним полюванням на відьом".

Без згадки цих матеріалів пан Трамп написав у Twitter великими літерами: "Фейкові новини - цілковите політичне полювання на відьом!"

Копирайт изображения Twitter

Раніше голова Федерального бюро розслідувань Джеймс Комі на слуханнях в сенаті заявив, що російські хакери атакували ресурси не тільки Демократичної, а й Республіканської партії, членом якої є Дональд Трамп.

Минулого тижня Дональд Трамп отримав звіт американської розвідки, де містилися твердження, що російський президент Володимир Путін дав команду організувати кампанію, яка мала би вплинути на результати виборів в США.

У звіті йшлося про те, що кампанія була спрямована на підрив довіри населення до президентських виборів у Сполучених Штатах і дискредитацію кандидатки від Демократичної партії Гілларі Клінтон.

Пан Трамп, який тривалий час відкрито сумнівався в участі російських хакерів у президентській кампанії в США, після публікації доповіді та зустрічі з представниками розвідки трохи змінив свій тон, хоча і не став прямо погоджуватися з висновками спецслужб.

Він заявив, що багато країн, зокрема Росія та Китай, намагаються зламати сервери американських організацій, однак на результат виборів їхні дії не вплинули.

Росія заперечує причетність до атак хакерів і спроб вплинути на президентські вибори в США.

Новини на цю ж тему