Порошенко: ЄС міцніший, ніж вважають у Кремлі

Копирайт изображения Адміністрація президента України

Петро Порошенко зустрівся з іноземними послами, акредитованими в Україні й висловив оптимізм щодо майбутнього Євросоюзу.

Категорично не згоден з песимістичними, а подекуди й панічними настроями щодо майбутнього Європейського Союзу, які сьогодні підказуються європейцям російськими пропагандистами. Європейський проект має набагато більший запас міцності, ніж це уявляють собі в Кремлі", - наголосив глава держави.

Він також запевнив, що Україна не відмовлятиметься від євроінтеграції.

"В Україні в Європейський проект і цінності вірять подеколи більше, ніж навіть в самій об'єднаній Європі. І як би цього комусь не хотілося, ми за жодних умов не маємо наміру відмовлятися від євроінтеграційного курсу", - запевнив Петро Порошенко.

Нещодавно у американському виданні Wall Street Journal з'явилася стаття українського бізнесмена Віктора Пінчука у якій він висловив ідеї можливого тимчасового призупинення курсу України на інтеграцію з ЄС і НАТО.

В Адміністрації президента розкритикували цю статтю, а у понеділок стало відомо, що Петро Порошенко під час Давоського форуму не відвідуватиме "український сніданок", організований фондом Віктора Пінчука.

Новини на цю ж тему