Радник Трампа закликав Росію і США домовлятися

Ентоні Скарамуччі Копирайт изображения AFP
Image caption Ентоні Скарамуччі вважає, що у найближчому році відносини Росії і США можуть поліпшитися

Росії і США варто сісти за стіл переговорів, аби знайти ліпший варіант, ніж санкції, які країни ввели один проти одного, заявив в інтерв'ю ТАСС радник президента США по взаємодії із бізнесом Ентоні Скарамуччі.

За словами пана Скарамуччі, у Дональда Трампа є "бачення взаємних інтересів" із Росією.

"Можливо, через рік відносини із російським народом і російським урядом будуть ліпші, ніж сьогодні. Я не кажу, що так станеться. Хто знає, які обставини або факти вплинуть на наші відносини, але ми в будь-якому випадку цього хочемо", - заявив пана Скарамуччі у Давосі.

Пан Скарамуччі розкритикував санкції, які ввела адміністрація президента США Барака Обами щодо Росії. За його словами, вони мали "протилежний ефект через характер російських людей".

"Я думаю, що росіяни готові були б їсти сніг, аби вижити. У моєму розумінні санкції, швидше за все, згуртували ваш народ навколо президента", - заявив пан Скарамуччі.

Він пояснив, що санкції ввели через несхвалення міжнородною спільнотою дій Росії.

Пан Трамп напередодні в інтерв'ю британській газеті Times заявив, що готовий запропонувати президенту Росії Володимиру Путіну зняття санкцій в обмін на скорочення ядерного арсеналу.

Новини на цю ж тему