СБУ повідомила Наташі Корольовій, що вона може приїхати на похорон бабусі

Копирайт изображения УНІАН
Image caption Наташа Корольова - сценічний псевдонім уродженки Києва Наталії Поривай, яка вже тривалий час живе у Росії та має російське громадянство

Служба безпеки України дозволить російській співачці українського походження Наташі Корольовій відвідати Україну для того, щоб поховати бабусю.

"Звичайно, їй дозволять. І, наскільки я знаю, з нею вже зв'язалися і повідомили про це", - розповіла ВВС Україна речниця СБУ Олена Гітлянська.

За її даними, сама співачка до СБУ щодо цього питання не зверталася.

Водночас у службі додають, що дозвіл - тимчасовий і Наталія Корольова залишається персоною нон грата в Україні.

Заборона

У жовтні стало відомо, що Служба безпеки України заборонила Наталії Корольовій в'їзд до країни на п'ять років, через що вона змушена була скасувати свій концерт у Києві 14 грудня.

ЗМІ повідомляють, що причиною такого рішення стала позиція співачки щодо анексії Криму Росією а також гастролі на півострові.

Вона оскаржила рішення у суді, розгляд справи призначено на 16 березня.

У середу на своїй сторінці в Instagram пані Корольова написала: "Сьогодні у Києві померла моя бабуся… А я не можу прилетіти її поховати".

Пізніше вона відредагувала запис і додала, що СБУ дозволила їй візит на похорон.

Наташа Корольова - сценічний псевдонім уродженки Києва Наталії Поривай, яка вже тривалий час живе у Росії та має російське громадянство.

Новини на цю ж тему