Троян та Крищенко відмовилися від конкурсу на посаду голови Нацполіції

В.о. голови Нацполіції Вадим Троян сказав, що не братиме участі у конкурсі Копирайт изображения UNIAN
Image caption В.о. голови Нацполіції Вадим Троян сказав, що не братиме участі у конкурсі

В.о. голови Нацполіції Вадим Троян та керівник Нацполіції Києва Андрій Крищенко відмовилися від участі в конкурсі на посаду керівника відомства через брак стажу. Про це вони повідомили на своїх сторінках у Facebook.

Пан Троян пояснив своє рішення тим, що комісія порахувала його стаж роботи, і йому не вистачило 20 місяців.

"Моя думка - голова поліції України повинен бути абсолютно легітимним, таким, що відповідає всім вимогам закону - без поправок, дописувань та натяжок", - написав він.

Пан Троян також зазначив, що не сприймає "ніяких поблажок і припущень. Роботи на обраному мною шляху дуже багато і я, поруч зі своїми товаришами, буду продовжувати служити Україні".

Копирайт изображения UNIAN
Image caption Керівник Нацполіції Києва Андрій Крищенко відмовився від участі у конкурсі

Пан Крищенко виклав у соцмережу відео, в якому розповідає, чому надіслав листа про відмову у конкурсі. Причина, за його словами, полягає в тому, що за його керівництва сталася кривава перестрілка між правоохоронцями в Княжичах, що під Києвом, у якій загинуло п'ятеро.

"Прийняв рішення зняти свою кандидатуру з конкурсу на посаду голови Національної поліції. Як патріот своєї професії не можу ставити під сумнів об'єктивність вибору керівника багатотисячного колективу поліції. В першу чергу це пов'язано з трагічними подіями на Київщині", - написав пан Крищенко.

Конкурс на посаду голови Нацполіції оголосили після звільнення у листопаді 2016 року Хатії Деканоідзе. Тоді ж вона заявила, що її перший заступник Вадим Троян не повинен очолити відомство.

Пізніше на сайті Національної поліції оприлюднили список кандидатів у керівники ‎відомства. На посаду голови відомства подалися 64 людини.

Серед них, керівник Нацполіції Києва Андрій Крищенко, т.в.о. голови НПУ Вадим Троян.

24 січня розпочалося тестування кандидатів на посаду керівника Нацполіції. Пан Троян і пан Крищенко туди не прийшли.

Новини на цю ж тему