Посольство США в Лондоні припинило видавати візи громадянам семи країн

Рішення Дональда Трампа про обмеження в'їзду до США викликало жорстку критику з боку правозахисних організацій і громадськості Копирайт изображения Reuters
Image caption Рішення Дональда Трампа про обмеження в'їзду до США викликало жорстку критику з боку правозахисних організацій і громадськості

Посольство США в Британії повідомило про призупинення видання американських віз громадянам Судану, Ємену, Лівії, Сомалі, Іраку, Ірану і Сирії через указ американського президента Дональда Трампа.

"Якщо ви є громадянином цих країн або маєте подвійне громадянство, будь ласка, поки не призначайте прийом і не сплачуйте візові збори", - повідомили на сайті посольства.

У дипмісії зазначили, якщо громадянам цих країн вже призначили прийом щодо отримання візи, їм не потрібно приходити.

У п'ятницю президент Дональд Трамп підписав указ, який припиняє прийом Сполученими Штатами біженців з інших країн. За ​​його словами, цей указ має не допустити в країну "радикальних мусульманських терористів".

Указ передбачає заборону в'їзду на 90 днів громадянам низки мусульманських країн до Сполучених Штатів.

Заборона на в'їзд у США жителям семи країн із переважно мусульманським населенням торкнеться також і власників посвідки на проживання у США ("грін-карти"), повідомила представник міністерства внутрішньої безпеки Сполучених Штатів Джилліан Крістенсен.

Через день глава апарату президента США спростував цю інформацію, заявивши, що заборона на в'їзд не стосуватиметься громадян із постійним дозволом на проживання у США.

Правозахисники радять цим людям не виїжджати за межі Сполучених Штатів протягом найближчих 90 днів.

Із президентського указу пана Трампа також відомо, що прийом сирійських біженців у США припинять на невизначений термін, а програму прийому біженців з інших країн заморозять на 120 днів.

Новини на цю ж тему