Про екстрену евакуацію Авдіївки не йдеться - Жебрівський

Паніки в Авдіївці немає Копирайт изображения facebook.com/Vyacheslav.Abroskin
Image caption Паніки в Авдіївці немає

Екстрену евакуацію міста Авдіївки поки не планують проводити, такої нагальної необхідності немає. Про це повідомив голова військово-цивільної адміністрації Донецької області Павло Жебрівський.

Більше від 160 дітей і їхніх батьків виявили бажання виїхати з міста. Зранку у середу, 1 лютого, їх планують вивезти до Святогірська.

Влада Маріуполя заявила про готовність прийняти у себе кілька остень людей з Авдіївки.

Проблеми з теплопостачанням у місті тривають. Минулої ночі було 11 градусів морозу.

"Була проблема з однією батареєю на Коксохімі. Якщо раніше в батареях була температура 35-40 градусів, то вночі опустилася до 20.Трохи холоднувато, але зараз поступово буде підніматися тепло", - розповів Павло Жебрівський.

Копирайт изображения facebook.com/Vyacheslav.Abroskin
Image caption Інтенсивність обстрілів міста зменшилась

Бригади готові почати ремонт знеструмлених об'єктів, чекають режиму тиші, розповів пан Жебрівський. За його словами, інтенсивність обстрілів міста зменшилась.

Через обстріли у неділю було знеструмлено фільтрувальну станцію і завод "Коксохім", який забезпечував теплом Авдіївку.

В Авдіївці розгорнули одинадцять пунктів обігріву, з яких три стаціонарні і вісім мобільних. Усі мобільні пункти обігріву розташовані на стадіоні "Хімік" по вулиці Молодіжній. Також встановили польові кухні.

"Місто працює, на підприємства люди їдуть. Дякую всім, хто надіслав гуманітарну. О 6 ранку розпалили кухні. Будемо роздавати гарячу їжу всім", - розповів пан Жебрівський в ефірі 112 каналу.

Новини на цю ж тему