Розслідування щодо Фійона поширять і на його дітей

Деякі члени Республіканської партії пана Фійона закликали його вийти з передвиборчих перегонів, а інші стали на його захист Копирайт изображения Reuters
Image caption Деякі члени Республіканської партії пана Фійона закликали його вийти з передвиборчих перегонів, а інші стали на його захист

Французькі прокурори розширили розслідування щодо кандидата у президенти Франсуа Фійон, включивши у нього виплати, які одержували двоє його дітей. Стосовно пана Фійона проводять попереднє розслідування за підозрою у розтраті державних коштів.

Він опинився у центрі скандалу після повідомлень, що його дружина Пенелопа буцімто роками отримувала великі суми коштів на фіктивному робочому місці.

Франсуа Фійон наполягає на тому, що його дружина справді працювала його помічником, а не просто отримувала зарплату в 7 тисяч євро.

Назка політиків уже закликала пана Фійона відмовитися від участі в перегонах.

Його позиції похитнулися ще більше, коли французьке телебачення повідомило, що покаже частину інтерв'ю його дружиною від 2007 року, в якому вона розповіла британським ЗМІ, що ніколи не працювала помічницею чоловіка.

Копирайт изображения EPA
Image caption Скандал зосередився на дружині пана Фійона Пенелопі

Тепер слідчі, за очікуваннями, проаналізують платежі у понад 80 тисяч євро, які Марі і Чарльз Фійони отримали, коли з 2005 по 2007 рік їхній батько був сенатором.

За словами пана Фійона, його діти отримували кошти як юристи за конкретні завдання. Втім, на той час жоден з них не був кваліфікованим юристом. Водночас видання Le Canard Enchaine стверджує, що вони отримували платню не за завдання, але за працевлаштування на повний робочий день.

Новини на цю ж тему