Москва прагне дестабілізувати Захід - британський міністр

Президент Росії Володимир Путін випробовує Захід, вважає Майкл Феллон Копирайт изображения Getty Images
Image caption Президент Росії Володимир Путін випробовує Захід, вважає Майкл Феллон

Росія за допомогою хакерських атак прагне дестабілізувати Захід. Таку заяву зробив міністр оборони Великої Британії Майкл Феллон.

На думку Феллона, Росія використовує кібератаки і свою військову силу для перевірки НАТО на міцність. Свою військову міць вона демонструє в Україні і Сирії.

В якості зброї, за словами міністра, Москва використовує дезінформацію.

"Зараз ми маємо справу з країною, яка, почавши використовувати дезінформацію в якості зброї, створила те, що тепер називається епохою постправди", - заявив британський міністр.

Інструментами такої дезінформації Феллон вважає агентство Sputnik і телеканал RT (відомий також як Russia Today). "Очевидно, що Росія випробовує Захід і НАТО на міцність. Вона хоче розширити свою сферу впливу, дестабілізувати інші країни і послабити альянс", - додав британський міністр.

"Маленькі зелені байти" атакуватимуть частіше - експерти з кібероборони

Британський міністр каже, що всі країни мають повне право боротися за своє місце у світовій політиці, однак, це стає небезпечним в разі, якщо країна починає проводити цю боротьбу в агресивній манері.

Феллон і раніше жорстко критикував Росію у зв'язку з її позицією щодо збройного конфлікту в Україні і в зв'язку з бомбардуваннями Сирії.

Новини на цю ж тему