Лавров: ескалація на Донбасі ставить під загрозу Мінськ-2

Сергій Лавров Копирайт изображения AFP

Російський міністр закордонних справ Сергій Лавров у телефонній розмові з очільником МЗС Франції Жаном-Марком Ейро сказав, що ескалація на Донбасі зводить нанівець два роки спроб помирити сторони конфлікту на сході України.

Як сказано в інформаційному повідомленні на сайті МЗС Російської Федерації, телефонна розмова міністрів відбулася з інціативи французької сторони.

Російський міністр поклав відповідальність за ескалацію конфлікту на уряд України і сказав, що неприпустимо "потурати спробам київського керівництва знову вдатися до заздалегідь приречених на провал військових авантюр".

Пан Лавров назвав Мінські угоди єдиним способом врегулювати конфлікт.

"Це (ескалація. - Ред.) може звести нанівець дворічні зусилля глав держав "нормандської четвірки", - сказано в повідомленні МЗС РФ. - Міністри домовилися продовжити зусилля з повернення ситуації в русло дотримання домовленостей про припинення вогню і якнайшвидшого узгодження "дорожньої карти" щодо всебічного виконання Мінських угод".

Пан Ейро зазначив, що Москва повинна зробити все можливе для заспокоєння ситуації на сході України, повідомляє агентство Reuters.

Президент України Петро Порошенко раніше поклав відповідальність за загострення ситуації на Москву і підтримуваних нею бойовиків Донбасу.

Новини на цю ж тему