Кремль чекає вибачень від Fox News за слова про Путіна-"вбивцю"

Песков і Путин Копирайт изображения AFP

У Кремлі закликали американську телекомпанію Fox News вибачитися за висловлювання її журналіста на адресу президента Росії. Під час інтерв'ю з Дональдом Трампом репортер назвав Володимира Путіна "вбивцею".

"Чесно кажучи, звичайно, ми воліли б отримати вибачення на адресу президента від такої поважної телекомпанії", - заявив речник Кремля Дмитро Пєсков.

Скандальна заява репортера Білла О'Рейлі пролунала під час інтерв'ю з президентом США Дональдом Трампом. Інтерв'ю публікують частинами, але уривки з розмови, що стосуються Росії, вже потрапили в пресу.

На питання репортера про ставлення до російського президента, Дональд Трамп відповів, що поважає пана Путіна, як і багатьох людей, але одразу ж обмовився, що "це не означає, що у мене з усіма гарні стосунки".

"Але він [Путін] вбивця", - зауважив О'Рейлі.

Копирайт изображения Getty Images
Image caption Дональд Трамп і журналіст Білл О'Реллі знайомі вже давно

"Вбивць багато. У нас [теж] багато вбивць. Ви вважаєте, що наша країна така вже невинна?" - відповів Трамп і повторив свою передвиборчу тезу, що "з Росією краще дружити, ніж навпаки".

"Якщо Росія допомагає нам боротися з "ІДІЛ", а це велика боротьба, і з ісламським тероризмом у всьому світі, то це добре", - додав пан Трамп.

Раніше російський міністр закордонних справ Сергій Лавров в інтерв'ю австрійському журналу Profil заявив, що риторика нового амеркианського президента дає надію на майбутнє двосторонніх відносин.

Новини на цю ж тему