Російських легкоатлетів не буде на чемпіонаті світу у Лондоні

Руне Андерсен Копирайт изображения EPA
Image caption За словами Руне Андерсена, російські спортсмени зможуть подати заявку на участь в змаганнях під нейтральним прапором

Незалежна інспекційна комісія Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій підтвердила, що Всеросійську федерацію легкої атлетики (ВФЛА) не відновлять у якості члена ІААФ до чемпіонату світу в Лондоні у серпні.

Це означає, що російська збірна не зможе взяти участь у чемпіонаті.

Як наголосив керівник незалежної інспекційної комісії ІААФ Руне Андерсен, відповідно до рекомендацій цієї комісії, ВФЛА може бути відновлена ​​як член міжнародної федерації тільки після того, як Російське антидопінгове агентство повністю приведуть у відповідність з кодексом ВАДА, а це відбудеться не раніше листопада.

За словами пана Андерсена, окремі російські спортсмени зможуть подати заявку на участь в змаганнях під нейтральним прапором.

ІААФ запровадила санкції щодо ВФЛА у листопаді 2015 року - після того як Всесвітнє антидопінгове агентство в своїй доповіді звинуватило Росію в систематичному і масовому порушенні антидопінгових норм.

У червні минулого року Міжнародна асоціація легкоатлетичних федерацій не зняла дискваліфікацію з Всеросійської федерації легкої атлетики.

Те рішення означало фактичну заборону на участь російських легкоатлетів в Олімпіаді в Ріо-де-Жанейро.

Новини на цю ж тему