Російський суд залишив під арештом майно липецької фабрики Рошен

Рошен Копирайт изображения Reuters

Мосміськсуд відмовився зняти арешт із Липецької кондитерської фабрики, яка входить до підконтрольної президенту Петру Порошенку корпорації "Рошен".

Як передали низка російськиїх медіа із посиланням на суд, апеляційну скаргу представника компанії, що просив скасувати забезпечувальні заходи, відхилили у понеділок.

Арешт на майно наклав Басманний суд Москви у рамках кримінальної справи про викрадення з бюджету Росії 180 мільйонів рублів за рахунок незаконного відшкодування податку на додану вартість.

Вартість цехів, земельних ділянок, підсобних приміщень оцінюють у майже півтора мільярда рублів.

Влітку 2016 року представник корпорації повідомив, що Липецька фабрика добровільно виплатила понвд 180 мільйонів рублів і пені, відшкодувавши заявлений збиток, заподіяний державі.

Арешт на майно "Рошен" у Росії накладали і раніше - у 2014 році.

20 січня цього року оголосили про зупинку виробничої діяльності фабрики в Липецьку через політико-економічні причини. Повну зупинку і консервацію заплановано на квітень 2017 року.

Корпорація належить президентові України Петру Порошенку, який на час президентства передав свою частку (85%) у так званий сліпий траст під управлінням інвестиційного банку Rothschild. Решта акцій "Рошен" належать генеральному директору корпорації В'ячеславу Москалевскому (13%) і чотирьом менеджерам корпорації (по 0,5%).

Новини на цю ж тему