Кайлі Міноуг відсудила торгову марку у сестри Кім Кардаш'ян

Кайлі Міноуг Копирайт изображения Getty Images
Image caption Кайлі Міноуг почала продавати парфюмеррію під своїм ім'ям на кілька років раніше, ніж Дженнер

Австралійська поп-зірка Кайлі Міноуг відсудила права на торговельну марку Kylie ("Кайлі") у молодшої сестри Кім Кардаш'ян Кайлі Дженнер.

2014 року Юрист Кайлі Дженнер, учасниці реаліті-шоу "Сімейство Кардаш'ян", подав заявку на оформлення прав на марку Kylie на території США, яка дозволяла б виготовляти косметику й одяг.

Австралійська компанія KDB, яка відповідає за дотримання прав на марки 48-річної співачки Кайлі Міноуг, у лютому 2016 року подала судовий позов проти цього.

Як постановив суд у Вашингтоні, косметика Кайлі Дженнер може ввести в оману споживачів і скоротити продаж товарів під брендом Кайлі Міноуг.

Протягом багатьох місяців судового розгляду представники KDB критикували молодшу сестру Кім Кардаш'ян, пригадавши їй коментарі в соцмережах про темношкірих американців і людей з обмеженими можливостями, а також "фотографічний ексгібіціонізм".

Копирайт изображения Getty Images
Image caption Кайлі Дженнер молодша зведена сестра Кім Кардаш'ян

Кайлі Міноуг через KDB володіє правами на марки Kylie, Kylie Minogue, Lucky - the Kylie Minogue musical, Kylie Minogue Darling і доменним ім'ям Kylie.com, зареєстрованим ще 1996 року. Десять років тому вона запустила свою парфумерну лінію.