Ляшко каже, що США анулювали його візу

Олег Ляшко на трибуні парламенту Копирайт изображения Getty Images
Image caption Олег Ляшко каже, що отримав візу перед Новим роком

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко заявляє, що йому анулювали візу до США, і пов'язує це з його заявами про відновлення ядерної зброї в Україні.

Державні органи США традиційно не коментують візові питання щодо окремих громадян.

"Щойно мені анулювали 10-річну американську візу, яку я тільки отримав перед Новим роком. Консульський офіцер сказав, що в нього такі інструкції з Вашингтону", - написав пан Ляшко у Facebook.

"А в мене інструкції від Українського народу - вимагати від США виконання своїх зобов'язань перед Україною за Будапештським меморандумом, інакше Україна буде вимушена відновлювати ядерну зброю, щоб захистити себе", - сказано в його дописі.

Він також пише, що його партія не підтримує новий меморандум з МВФ, "який консервує статус України як сировинної колонії".

"Думаю, що саме тому, що ми захищаємо національні інтереси України, а не Москви чи Вашингтона, і було прийнято безпрецедентне рішення про анулювання моєї візи", - зробив висновок політик.

Раніше Олег Ляшко заявляв, що ядерна зброя — "реальний гарант нашого суверенітету" і що "ніхто і ніколи не нападе на ядерну державу".

Новини на цю ж тему