Клімкін: Україна веде дискусію із США щодо надання зброї

Павло Клімкін Копирайт изображения Getty Images
Image caption Голова МЗС України також заявив, що президент США Дональд Трамп добре поінформований про ситуацію в Україні.

Міністр закордонних справ Павло Клімкін заявив, що між Україною та США ведуться дискусії про надання зброї. Про це він повідомив у ефірі "1+1".

За переконаннями пана Клімкіна, у США чітка позиція щодо допомоги Україні у боротьбі з російською агресією та у проведенні реформ.

Водночас, він сказав, що мова йде також про матеріальні ресурси від Штатів.

"Ми отримували зброю, ми маємо сказати чесно, нелетальну, але зараз дискусії стосовно цього ведуться, але це дуже важлива зброя, яка нам дуже допомогла. Наприклад, контрбатарейна зброя (радари. - Ред.)", - сказав пан Клімкін.

Голова МЗС України також заявив, що президент США Дональд Трамп добре поінформований про ситуацію в Україні, він це продемонтрував у телефонній розмові з президентом Петром Порошенком.

Пан Клімкін розповів, що Петро Порошенко провів дві телефонні розмови з із паном Трампом: вони знайомились і президент США спитав, що відбувається на Донбасі.

Керівник МЗС висловив думку і щодо короткої зустрічі лідера політичної партії "Батьківщина" Юлії Тимошенко із в рамках Національного молитовного сніданку у Вашингтоні.

"Якщо б у нас так усі їздили, уся Верховна Рада зустрічалася б і просувала наші інтереси, я б за це був аж двома руками. Але насправді, це, на жаль, не так. Давайте працювати на державу, на Україну, а не на внутрішньополітичну боротьбу", - заявив міністр.

Новини на цю ж тему