ГПУ: рішення про закриття справи Лещенка оскаржать

Сергій Лещенко Копирайт изображения UNIAN
Image caption Сергій Лещенко придбав квартиру у новобудові в історичному центрі Києва площею 192 квадратні метри за 7,5 мільйонів гривень

Прокуратура оскаржить рішення Печерського райсуду Києва про закриття справи щодо депутата Сергія Лещенка.

"Судом необґрунтовано відхилено клопотання прокурора, який брав участь у розгляді справи судом, матеріали справи не досліджено, допущено порушення процесу, що дає підстави звертатися до апеляційного суду", - пояснили в ГПУ.

У ГПУ додали, що готують матеріали для "реалізації права на апеляційне оскарження незаконного, на думку прокуратури, рішення суду".

Печерський районний суд 15 лютого закрив провадження щодо депутата ВР Сергія Лещенка за відсутністю складу адміністративного правопорушення.

Постанову можна оскаржити протягом 10 днів.

Ще у вересні НАБУ оголосило, що знайшло ознаки корупції при купівлі квартири депутатом Сергієм Лещенком.

На купівлю квартири пан Лещенко взяв 3 млн 770 тис грн як безвідсотковий кредит у керівника "Української правди" Олени Притули. У НАБУ вважають, що позика від пані Притули може кваліфікуватися як подарунок, а його отримання суперечить антикорупційному законодавству.

Копирайт изображения UNIAN
Image caption Сергій Лещенко придбав квартиру у новобудові на вулиці Франка у центрі Києва

Національне агентство з питань запобігання корупції склало протокол про адміністративне правопорушення при купівлі квартири і попросило суд оштрафувати Лещенка.

Сергій Лещенко заявляє про тиск правоохоронних органів і політчине переслідування.

Новини на цю ж тему