Трамп пообіцяв "вивести ЗМІ на чисту воду"

Президент США Дональд Трамп Копирайт изображения APTN

Президент США Дональд Трамп розкритикував американські ЗМІ під час свого виступу перед прихильниками у Флориді.

За його словами, ЗМІ не хочуть "говорити правду" і мають власний порядок денний.

Деякі видання просто вигадують новини, заявив він, і відмовляються повідомляти правду.

"Ми продовжимо виводити їх на чисту воду. Ми переможемо, переможемо, переможемо", - пообіцяв пан Трамп.

Він також захищав досягнення, які він здобув під час свого президентства. Дональд Трамп тако вважає, що "дух оптимізму поширюється у США".

Копирайт изображения Reuters
Image caption Захід пройшов у місті Мельборн, на виборах у штаті Флорида більшість проголосувала за пана Трампа.

Виступ пана Трампа нагадував передвиборний, хоча президенти США нечасто вдаються до таких форматів спілкування із аудиторією.

Цього тижня адміністрація Дональда Трампа мала серйозні репутаційні втрати. У понеділок президент був змушений звільнити свого радника із національної безпеки Майкла Флінна, якого підозрювали в обговоренні з російським послом ослаблення санкцій щодо Росії. За американськими законами, пан Флінн на той момент не мав повноважень на подібні консультації.

У вівторок газета New York Times із посиланням на чотирьох колишніх і чинних американських чиновників повідомила про зв'язки передвиборної команди Трампа з російськими спецслужбами. Пан Трамп тоді назвав ці публікації нонсенсом і спробою виправдати помилки, які допустила Хілларі Клінтон під час виборчої кампанії.

Пізніше агентство Reuters із посиланням на свої джерела підтвердило, що контакти між членами штабу пана Трампа і російськими спецслужбами все ж були. Зв'язки нібито перехопила американська розвідка майже в той час, коли стало відомо про хакерські атаки на сервери Демократичної партії США.

Новини на цю ж тему