Авдіївка залишається без електрики і води - ДСНС

Авдіївка Копирайт изображения UNIAN

Жителі Авдіївки через обстріли з боку бойовиків залишаються без електропостачання та води. Про це повідомили у прес-службі ДСНС.

"18 лютого, попередньо в результаті бойових дій, сталося пошкодження високовольтної ліній електропередач 110 кВ "Макіївська 1 - АКХЗ № 2", внаслідок чого припинено електропостачання до м. Авдіївка (близько 22 тис. населення)", - пояснили у відомстві.

Теплопостачання міста здійснює Авдіївський коксохімічний завод, у квартирах підтримують температуру 20-25 градусів, зазначили у відомстві.

Голова Донецької ВЦА Павло Жебрівський повідомив, що у місто переправлять 12 потужних генераторних установок.

"Вночі ДСНС перепідключило Авдіївську центральну міську лікарню на більш потужний генератор (40 квт). Лікарня функціонує в штатному режимі", - зазначив пан Жебрівський.

За його словами, бригада електромонтажників і саперів готова приступити до відновлення лінії електропередачі, однак російська сторона в СЦКК наразі не надає письмових гарантій припинення вогню.

"Координаційний центр працює також над відновленням зв'язку в Авдіївці. Як мобільного, так і стаціонарного. Звернулись до операторів Київстар та МТС, щоб найближчим часом відновили сигнал у місті", - зазначив голова ВЦА.

Також у місті почала посилено працювати Нацполіція, а підрозділи ДСНС розгортають пункти обігріву.

Новини на цю ж тему