У ЄС підтвердили, що вважають анексію Криму незаконною

прапори України та ЄС Копирайт изображения UNIAN

Впродовж трьох років з часу незаконної анексії Криму ЄС залишається незмінно відданим суверенітету і територіальній цілісності України, йдеться у повідомленні Представництва ЄС в Україні у Twitter.

"18 березня 2014 року Російська Федерація незаконно анексувала Автономну Республіку Крим і місто Севастополь. Європейський Союз не визнає і продовжує cуворо засуджувати порушення міжнародного законодавства, що залишається викликом для міжнародного безпекового порядку", - йдеться у повідомленні.

18 березня у Кремлі було підписано "Договір про прийняття Криму до складу Росії".

У Представництві ЄС також нагадують про санкції, що були застосовані через дії Росії в Криму.

Зокрема, йдеться про замороження рахунків і заборону на в'їзд до ЄС, що поширюються на 150 осіб. Крім того, заморожено рахунки 37 організацій у Євросоюзі.

Копирайт изображения eeas.europa.eu/delegations/ukraine_uk

"Це стосується осіб та організацій, які є відповідальними за дії проти територіальної цілісності України; осіб, які надають підтримку російським громадянам, відповідальним за прийняття рішень, та, які отримують користь від такої підтримки; 13-и організацій у Криму і Севастополі, які було конфісковано або які отримали користь від передачі прав власності всупереч українському законодавству", - заявили у Представництві.

У Представництві ЄС також подають інфографіку, яка узагальнює ставлення ЄС до анексії Криму.

На додачу, імена шести депутатів Держдуми Росії, обраних від Республіки Крим та міста Севастополь на виборах 18 вересня 2016 року, додані до списку санкцій. Ще два депутати Держдуми Росії, обраних від Республіки Крим та міста Севастополь, вже були у списку через їх попередню діяльність.

Новини на цю ж тему