"Групи смерті": у Бахмуті дівчина хотіла стрибнути з даху

синій кит Копирайт изображения Police

У Бахмуті перехожі і правоохоронці врятували 13-річну школярку, яка хотіла стрибнути з даху, повідомляє поліція Донеччині.

"Попередньо відомо, що дівчина виконувала завдання так званої "групи смерті", - сказано в повідомленні.

Місяць тому ювенальним органам стало відомо, що вона є учасницею такої групи. Тоді дівчину переконували обірвати контакти з нею, каже поліція.

Цієї неділі дівчина та її подруга гуляли містом і пішли в район із недобудовами.

Школярка, "не пояснюючі нічого своїй подрузі, сама залізла на дах двоповерхової будівлі та, ставши на краю, вирішила стрибнути", сказано у повідомленні поліції.

Це побачили перехожі - молоді хлопці і дівчата, які почали говорити з дівчиною. Також вони викликали поліцію.

Побачивши поліцейських, школярка передумала стрибати і дала руку двом хлопцям, які вилізли до неї на дах.

"За попередньою інформацією, родина дівчинки благополучна. Але наразі поліція перевіряє всі версії", - сказано в повідомленні поліції.

Раніше правоохоронці закликали батьків берегти дітей від ігор, що поширюються через соцмережі і мають назви на кшталт "Синій кит", "Море китів", "Розбуди мене о 4:20" тощо.

"За правилами, дитина повинна виконувати різноманітні квести, що пов'язані із заподіянням собі шкоди ", - заявляла прокуратура Черкащини.

Окрім цього, діти почали долучатися до небезпечної гри під назвою "Зникни на 24 години", суть якої - піти з дому і добу не давати про себе знати, кажуть правоохоронці.

Батьків закликають уважно ставитися до підлітків.

Зокрема, перевіряти, чи мають вони на тілі порізи або малюнки, не давати дітям багато часу проводити в соцмережах і організовувати їм дозвілля.