Стокгольм: поліція повідомила про двох загиблих

Стокгольм Копирайт изображения AFP

Вантажівка в'їхала у натовп у центральній частині Стокгольма. Як повідомляє місцева поліція, загинули щонайменше дві людини, місцеві ЗМІ повідомляють, що загинули троє, а вісім людей постраждали.

Повідомляють, що машина з пивом в'їхала в торговий центр на головній пішохідній вулиці міста Дроттнінггатан. За даними поліції, загинули дві людини, і кажуть, що постраждала певна кількість людей, але не уточняють кількість. Місцеве радіо раніше повідомляло про трьох загиблих.

За даними влади, підозрюваного в наїзді на людей вже затримали. Його ім'я поки не називають.

Копирайт изображения AFP

За даними шведської газети Aftonbladet, з торгового центру вибігали сотні людей. Центральну частину міста оточила поліція. По шведському телебаченню транслюють кадри, на яких видно тіла, які накрили чорною тканиною.

Студентка Стокгольмського університету Алеся Рудник розповіла Російській службі Бі-бі-сі, що після події почалася паніка.

"Зненацька всі почали бігти в сторону заднього виходу з магазину, щоб опинитися на іншій частині вулиці. Всі вибігли, не знаючи, що сталося. Спочатку думали, що був хтось підозрілий або знайшли якийсь пристрій. Декілька людей були в паніці, плакали, кричали, говорили, що тіла лежать на вулиці. Зараз людям радять не користуватися громадським транспортом. Поліція говорить, що поранених майже десять, але я цього перевірити ніяк не можу ", - сказала вона.

Джерела кореспондента Бі-бі-сі Френка Гарднера стверджують, що в місті також чути стрілянину, але офіційного підтвердження цих даних поки немає.

За даними агентства ТТ, поліція не виключає, що у того, що сталося може бути терористичне підґрунтя, однак розглядають й інші варіанти.

Джерело BBC Україна у місті повідомляє, що з аеропортом Арланда у Стокгольмі закрили транспортне сполучення. Не їздять також автобуси, таксі.

Прем'єр-міністр Швеції Стефан Левен також заявив, що є підстави вважати, що інцидент спланували. Про всяк випадок у місті повністю припинили роботу метро.

Новини на цю ж тему