"Ювентус" розгромив "Барселону" у Лізі чемпіонів

Ювентус Копирайт изображения Getty Images

У Турині завершився матч 1/4 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА, в якому "Ювентус" приймав "Барселону" і виграв з рахунком 3:0.

"Ювентус" при підтримці власних трибун відкрив рахунок вже на 7-й хвилині матчу. Гол забив Дібала. Він же оформив дубль на 22-й хвилині.

Після перерви, на 55-й хвилині, К'єліні забив третій гол у ворота "Барселони".

Єдиний справді небезпечний момент "Барселона" створила на 68-й хвилині, але її гравцям так і не вдалося забити жодного голу.

"Ювентус" виграв у підсумку з рахунком 3:0.

На початку березня "Барселона" обіграла французький ПСЖ у матчі Ліги чемпіонів з рахунком 6:1 на домашньому стадіоні "Камп Ноу". Це сталося після того, як іспанці програли з рахунком 0:4 у першій грі 1/8 фіналу в Парижі.

Раніше з міркувань безпеки скасували матч ЛЧ "Боруссія" (Дортмунд) - "Монако". Це сталося після того, як біля автобуса, що віз гравців німецького футбольного клубу на матч Ліги ‎чемпіонів, що мав відбутися на домашньому стадіоні клубу., прогримів вибух.

Один із гравців - захисник команди, іспанець Марк Бартра поранений, його госпіталізували. ‎Прес-служба клубу повідомила, що інші гравці не постраждали, наразі вони перебувають ‎у ‎безпеці.