Іванка Трамп захищала батька на жіночому саміті G20

Іванка Трамп Копирайт изображения AFP/Getty

Хвиля обурення прокотилася аудиторію жіночого саміту G20 під час виступу Іванки Трамп. Вона захищала ставлення свого батька, Дональда Трампа, до жінок.

Перша дочка, як називають Іванку Трамп, брала участь у дискусії про жінок-підприємців разом з канцлером Німеччини Ангелою Меркель і головою МВФ Крістін Лагард на жіночому саміті у Берліні.

Копирайт изображения AFP/GETTY
Image caption Жіночий саміт проходить у Берліні

Публіка наїжачилась, коли пані Трамп почала схвально говорити про президента США. Іванка Трамп назвала свого батька "надзвичайним поборником у справі підтримки родин і їхнього процвітання".

Дональда Трампа неодноразово критикували за його ставлення до жінок. Особливо після того, як оприлюднили запис, де він робить непристойні зауваження про жінок.

Копирайт изображения Reuters
Image caption Іванку Трамп запросила до Берліна Ангела Меркель

Пані Трамп зазначила, що чула критику з боку ЗМІ. Водночас, за її словами, вона не впізнала батька у цих описах і його не впізнали б тисячі жінок, яким він дав роботу впродовж років.

"Він підтримував мене і дав можливість досягти успіху. Я виросла у домі, де не було жодних перешкод для досягнення успіху", - заявила Іванк Трамп.

Досі незрозуміло, яку саме роль займає донька Трампа у Білому домі.

Вважається, що вона та її чоловік Джаред Кушнер мають найбільший вплив на президента США. Німецька газета Berliner Zeitung каже, що чиновники сподіваються на те, що "донька президента привезе позитивний імідж Німеччини для свого батька у рамках її короткого візиту".

У березні оголосили, що пані Трамп, яка почала займатися бізнесом батька через рік після закінчення університету, займатиме пост помічника президента без заробітньої плати.

Новини на цю ж тему