Петренко: Мін'юст не має документів на зміну назви партії Саакашвілі

саакашвілі Копирайт изображения UNIAN

У Мін'юсту немає документів про зміну назви політичної партії "Рух нових сил". Про це заявив міністр юстиції Павло Петренко.

"Попри це, представники цієї сили на чолі з Михайлом Саакашвілі сьогодні прийшли мітингувати під стіни міністерства з вимогою зареєструвати зміну назви партії", - нагадав міністр.

За словами пана Петренка, він запросив пана Саакашвілі на розмову, але той "опустився до рівня базарних розбірок з нецензурною лайкою та провокуванням бійки".

Міністр також порадив представникам партії "зібрати всі необхідні документи, у тому числі згоду пана Саакашвілі на використання його імені в назві політичної сили" для перейменування.

Копирайт изображения facebook.com/PavloPetrenko.official

Перед міністерством юстиції в Києві у вівторок зібралися кількасот прихильників партії "Рух нових сил".

Як розповів BBC Україна один із її представників, вони вимагають зареєструвати перейменування партії на "Рух нових сил Михайла Саакашвілі".

Друга вимога - скасувати реєстрацію партії "Блок Міхеїла Саакашвілі", яка, за словами учасників "Руху", не має стосунку до колишнього голови Одеської ОДА.

У "Русі" кажуть, що членом цього блоку стала людина, яка перейменувалася у Михайла Саакашвілі.

Делегати "Руху нових сил" провели позачерговий з'їзд біля мін'юсту, на якому пітвердили, що підтримують рішення про перейменування в "Рух нових сил Михайла Саакашвілі".

За даними ЗМІ, перед початком з'їзду сталася невелика штовханина з правоохоронцями.

У політсилі раніше заявляли про спробу "політичного рейдерства".

У мін'юсті заперечили політичну складову своїх рішень.

За словами відомства, вони зареєструють перейменування, якщо їм знову подадуть відповідні документи, зокрема згоду пана Михайла Саакашвілі на використання його імені в назві політсили.

Новини на цю ж тему