У Сирії обстріляли ринок: десятки загиблих

сирія, обстріл Копирайт изображения AFP

Унаслідок авіаудару по місту Атареб на півночі Сирії, що перебуває під контролем повстанців, загинули десятки цивільних.

Сирійська громадянська оборона, також відома під назвою "Білі каски", повідомляє про 43 загиблих внаслідок неочікуваного нападу, серед них є діти.

Сирійська обсерваторія із прав людини, що знаходиться в Лондоні, повідомляє про удар по міському ринку та 29 загиблих.

Поки що незрозуміло, чи напад здійснила сирійська урядова авіація чи літаки Росії, яка є союзником сирійської влади.

Місто знаходиться у провінції Алеппо, що є частиною "зони деескалації", створеної цього року Росією, Іраном та Туреччиною, яка підтримує повстанців.

Копирайт изображения AFP

Сирійська обсерваторія, яка спостерігає за громадянською війною в країні через мережу джерел на місці, заявила, що в понеділок ринок міста Атареб тричі обстріляли, а серед убитих - п'ятеро дітей та троє жінок.

Журналіст проопозиційного сайту Zaman Al Wasl, Ахмед Прімо, написав у Twitter, що ринок обстріляли три російські бойові літаки. Увесь ринок, на якому було понад 100 магазинів, знищено, сказав він.

Копирайт изображения AFP

Фотографії, опубліковані агенцією AFP, показують наслідки обстрілу, у тому числі тіла трьох маленьких дітей, які лежать на вулиці, частково прикриті листками пластику та мішком.

Інші зображення показують, як рятувальники витягають жертв та тих, кому вдалося вижити, з-під руїн будівель.

У місті Атареб мешкають десятки тисяч сирійців, які були змушені переселитися сюди через бої, які з 2011 року, як вважають, забрали життя щонайменше 400 тисяч людей.