Кличко відстояв чемпіонське звання

Кличко і Джонсон
Image caption Кличко переміг Джонсона, який раніше не програвав

Український боксер втретє за рік захистив титул чемпіона світу за версією WBC.

Старший з братів Кличків, Віталій, переміг у Берні (Швейцарія) американця Кевіна Джонсона. Це 39-а перемога Віталія Кличка з 41-го проведеного поєдинку.

Бій тривав 12 раундів. Віталію не вдалося нокаутувати супротивника, як він планував, однак судді одноголосно визнали українського боксера кращим.

Кевін Джонсон до сьогодні не програвав жодного поєдинка. Його уболівальники розраховували, що він буде активнішим наприкінці бою, але цього не сталося. 38-річний Кличко притискав молодшого Джонсона до канатів і атакував.

Щоправда, спортивні оглядачі відзначають, що захист американця в цьому бої був ледь не ідеальним. Вже після фінального гонгу між боксерами сталася суперечка, яка ледь не переросла у сутичку.

Сам пан Джонсон сказав, що задоволений боєм, бо провів його добре. Американець списав власну поразку на травму руки, яку він начебто отримав у другому раунді.

Віталій Кличко також повідомив, що задоволений поєдинком. І відзначив, що Кевін Джонсондуже незвичайний боксер.

Зараз братів Кличків три найпрестижніших чемпіонських пояси.

Молодший, Володимир Кличко, є чемпіоном за версією WBO и IBF.

Віталій вже повідомив, що хоче змагатися за чемпіонство за версією WBA. Зараз пояс належить британцю Девіду Хею, який нещодавно відібрав цей титул у росіянина Ніколая Валуєва.

Девід Хей раніше казав, що поважає братів Кличків та хоче з ними битися. Він назвав їх "непереможними".