Герман звинуватила Тимошенко у підпалі

ганна герман
Image caption Ганна Герман назвала БЮТ екстремістами

У ніч на неділю 20 грудня горіли два офіси Партії регіонів.

Ганна Герман заявила, що підпалили офіс та приймальню в місті Галич Івано-Франківської області.

За її словами, спочатку підпалили двері, а потім кинули у вікна пляшки з “коктейлем Молотова”.

Також депутат Герман розповіла, що було підпалено офіс ПР в Запоріжжі.

Ганна Герман наголосила: “Ми розцінюємо ці інциденти як терористичні акти проти нашого кандидата в президенти і пов'язуємо їх з екстремістськими випадами Юлії Тимошенко на телеканалі "Україна" в програмі "Шустер Live" в ніч на суботу.”

Також вона додала: “Ми вважаємо, що такими методами Юлія Тимошенко не переможе Віктора Януковича. Такі методи дадуть зворотній ефект”.

Герман закликала усіх кандидатів у президенти, і перш за все Юлію Тимошенко підписати кодекс чесного ведення виборчої кампанії, який розробила Партія регіонів.

Реакція БЮТу

Валерій Писаренко, депутат БЮТ прокоментував Бі-Бі-Сі звинувачення на адресу лідера його політичної сили:

“Мені здається, що вже вдруге Партія регіонів починає перебільшувати певні факти. Більше того, пов’язувати їх з конкретними особами. Я хочу нагадати, що колись куряче яйце вважалося терористичним актом для партії регіонів. І ми пам’ятаємо що з цього вийшло”.

Також Валерій Писаренко додав: “Найбільшими терористами в країні є ті кандидати у президенти, які взяли в заручники всю країну, щоб зробити найгірше країні задля руйнації позитиву від Тимошенко, таким чином вони хочуть виграти президентську кампанію”.

Крім того, бютівець на пропозиції підписати кодекс чесного ведення виборчої кампанії нагадав: “Можна що завгодно підписувати, оголошувати. Але ми усі пам’ятаємо, що у 2004 році підписували дуже серйозні документи кандидати у президенти, які після цього не змогли задовольнити свої амбіції через фальсифікацію виборів. А після цього були універсали про єдність і меморандуми, і що завгодно, але коли фактична поведінка розходиться з тим що написано на папері, то немає необхідності підписувати з кимсь якісь документи”, - сказав Валерій Писаренко Бі-Бі-Сі.