Зірки Голлівуду показали Києву нове кіно

Цими вихідними три легендарні голлівудські кінозірки – Сильвестр Сталлоне, Дольф Лундґрен та Джейсон Стетхем промотували у Києві свій новий фільм "Нестримні".

Сильвестр Сталлоне в ньому виступає не тільки головним персонажем, а ще і режисером.

Image caption Лундґрен, Стетхем і Сталллоне у двох словах розповідають, про що їхнє нове кіно.

З Україною Сильвестра Сталлоне пов'язують особливі сентименти – адже звідси походять його прадідусь і прабабуся. Київським журналістам він заявив, що обов'язково відвідає українське місто, звідки походить його родина: "Мій прадідусь і прабабусі походять з Одеси, і у мене просто не було часу туди поїхати через зайнятість на роботі, на зйомках. Але тепер, коли я став старшим, я обов'язково відвідаю ці місця".

Темні окуляри і "щасливий" перстень

Київ зустрів Сильвестра Сталлоне гучними оплесками, викриками фанів і постійний клацанням фотоапаратів.

Відомий серед кіноманів як Роккі, Рембо або просто - Слай, він прийшов на прес-конференцію в образі, незвичному для його шанувальників - в офіційному костюмі. Але темні окуляри і перстень, який він одягав на щастя у своєму останньому фільмі, не давали приводу помилитися - це був Сталлоне.

"Я сподіваюся, що приїду сюди ще з новим фільмом, навіть кращим, ніж цей. Мені щастить із цим перснем, і дякую вам за це".

Сильвестр Сталлоне повідомив журналістам, що у випадку успіху цієї кінострічки він обов'язково зніматиме сіквел, який буде зовсім інший і з абсолютно непередбачуваним сюжетом.

Дія бойовика "Нестримні" відбувається у Південній Америці. Група найманців приїхала туди, щоби повалити диктатора.

У стрічці зібралися легендарні актори цього жанру – Арнольд Шварцнеґґер, Брюс Вілліс, Міккі Рурк, Дольф Лундґрен і Джейсон Стетхем.

Останній - набагато молодший своїх партнерів по кадру. Він розповів, що запрошення Сильвестра Сталлоне стало для нього абсолютною несподіванкою:

"Я був у відпустці у Бразилії. Мені дуже подобаються фільми, які робить пан Сталлоне. Це справжні фільми-екшн. Мені подобається характер персонажа, який він створює. Сталлоне – це та людина, з якою хочеться працювати".

В атмосфері кохання

Ввечері, вже перед самою прем'єрою кінострічки в одному з центральних київських кінотеатрів, актори підійшли до журналістів у більш неформальній атмосфері.

Але замість очікуваних розповідей про бійки і концепції нового фільму, почали розповідати про кохання.

Сильвестр Сталлоне, який у свої 64 роки був одружений тричі, зізнався, що насправді заради кохання готовий на все:

"Коли можеш пожертвувати себе заради іншої людини – це кохання. Українські жінки фантастичні. Може, навіть найкращі в усьому світі".

Актори провели у Києві трохи більше доби.

Вони відвідали українську столицюв рамках світового турне, раніше побувавши у Берліні і Парижі. Наступна зупинка акторів – Лондон.