Юні олімпійці - врожай за тиждень!

Україна на Юнацькій олімпіаді у Синґапурі після семи днів здобула 19 медалей. Зараз українська збірна перебуває на п'ятій сходинці змагань.

Найврожайнішим днем для української збірної була субота 21 серпня. Протягом цього дня українські спортсмени відразу взяли 6 медалей.

Спортивні оглядачі після тижня змагань виділяють спортсмена Олега Степка, срібного призера Юнацької збірної у гімнастичному багатоборстві. Юнак виспупав відразу у трьох фіналах в окремих вправах.

Свої здобутки він може поповнити 22 серпня, братиме участь ще у двох фіналах - в опорному стрибку та на брусах.

Image caption Українська збірна перебуває на п'ятій сходинці змагань

Бронзові нагороди українська збірна здобула у п'ятиборстві, дзюдо, стрибках з жердиною та у стрибках у висоту.

Збірну України на Юнацьких олімпійских іграх вже привітав телеграмою прем'єр-міністр Микола Азаров. У привітання йдеться про те, що це не випадково, що олімпійська скарбниця України щоденно поповнюється золотими, срібними та бронзовими нагородами.

А імена українських чемпіонів та призерів записані золотими літерами в історію перших Юнацьких Олімпійських ігор:

Image caption На перших юнацьких Олімпійських іграх у Сингапурі виступають 55 українських атлетів віком 14-18 років

"Нам є чим пишатися у цей святковий день. Висловлюю усім щиру вдячність за натхненну працю та відданість олімпійським ідеалам " - підкреслив Микола Азаров.

На перших юнацьких Олімпійських іграх виступають 55 українських атлетів віком 14-18 років