Журналіста Климентьєва 'може не бути в живих'

Міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов не виключає, що до зникнення харківського журналіста Василя Климентьєва можуть бути причетні правоохоронці.

Image caption Міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов

Через це справу, за його словами, буде розслідувати головне слідче управління МВС України.

“У нас є підозри, що можуть бути причетні представники правоохоронних органів, як діючі, так і звільнені. І тому, щоб не було витоку інформації, справа забирається в центральний апарат”, - сказав пан Могильов.

За словами міністра, є достатньо підстав вважати, що Василь Климентьєв загинув. Саме за фактом убивства порушено кримінальну справу.

Правоохоронці мотивували це рішення тим, що матимуть більше можливостей у ході розслідування.

Анатолій Могильов розповів, що правоохоронці знайшли досить багато критичних статей у журналіста, що стосуються низки осіб Харківської області.

Міністр пообіцяв, що у ході розслідування будуть опитані всі фігуранти публікацій зниклого журналіста, і наполіг на відкритості проведення розслідування.

Головний редактор харківського щотижневика "Новий стиль" зник 11 серпня.

17 серпня у човні, який плавав на Печенізькому водосховищі, знайшли його мобільний телефон.

Image caption Журналіст Василь Климентьєв

Колеги вважають, що зникнення журналіста могло бути пов'язане з його професійною діяльністю.

А міністр внутрішніх справ опозиційного уряду Геннадій Москаль переконаний, що справу про зникнення редактора має розслідувати Генеральна прокуратура, оскільки МВС, на його думку, до цього ставиться упереджено.

“Цей злочин було скоєно у міліцейському середовищі, і скоєний він у боротьбі за владу, а саме за посаду керівника Харківського обласного управління внутрішніх справ,” – заявив пан Москаль.

Міністр Анатолій Могильов заперечив це і заявив, що нині немає підстав говорити про зміну керівництва харківської міліції.