Програма з продовольчої безпеки і ріст цін

урожай
Image caption Урожай цього року в Україні ''добрий''

Прем'єр Азаров доручив уряду розробити програму із забезпечення продовольчої безпеки країни. Натомість експерти вважають, що уряд більше допоміг би, якби створив сприятливий інвестиційний клімат для розвитку аграрної галузі та прозорі правила гри на аграрному ринку, і тоді про продовольчу безпеку подбали б самі виробники.

У кризовий 2009 рік, упродовж якого українська економіка скоротилася на 15%, а промисловість – на понад третину, сільське господарство залишалося єдиною галуззю, яка продовжувала зростати.

Водночас український аграрний ринок постійно потерпає або від короткотермінових дефіцитів гречки, цукру чи олії, або від таких багаторічних тенденцій як занепад тваринництва, що призвів до різкого скорочення виробництва молока та м’яса в Україні, а відтак, до стрімкого зростання цін на молочні продукти, сири та ковбаси.

Прем’єр-міністр Микола Азаров каже, що вирішенням проблеми має стати загальнонаціональна програма із продовольчої безпеки України, яка б дозволила стабілізувати ціни на сільгосппродукцію.

Прем’єр твердить, що ця програма має передбачати розбудову інфраструктури для агарної галузі, а також відновлення тваринництва. При цьому, як вважає прем’єр, у наступному році саме сільське господарство, разом із будівництвом, буде локомотивом української економіки.

Водночас провідний експерт УкрАгроКонсалтингу Ольга Мозгова каже, що локомотив може рухати потяг як вперед, так і назад.

Вона вважає, що розвитком інфраструктури, обсягами виробництва і рівнем цін можуть і повинні опікуватися самі виробники, які краще знають, скільки і яких сховищ, холодильників чи елеваторів потрібно для збереження і переробки врожаю.

А от уряд мав би допомогти аграріям не черговою програмою, а створенням умов для розвитку галузі, зокрема, і фінансових:

“Незважаючи на погані погодні умови, ми виростили досить добрий врожай. І, здавалося б, ми можемо забезпечити і себе, і не тільки себе і хлібом, і до хліба. А в реальності постає питання зростання цін на харчі. Мабуть, у цьому і треба шукати коріння правильності політики уряду щодо аграрного сектору. Треба просто не заважати виробнику вирощувати і продавати врожай в оптимальні строки і за оптимальними цінами. А то буде так, як на ринку зерна, – ціна була високою, але виробникам не дозволили його продати. Зараз вони сидять на зерні, ринок стоїть. Хоча наприкінці літа вони його могли продати за прийнятною ціною, був попит, і того зерна вистачило б і для внутрішнього, і для зовнішнього ринку”.

Ціни ростуть

Image caption Ціни на капусту й іншу городину зросли

Тим часом ціни на деякі овочі щоденного споживання - капусту, моркву, картоплю – зростали і зростають навіть у місяці, коли традиційно відбувалося сезонне зниження цін.

Якщо торік картопля коштувала 1,5-2 гривні за кілограм, то цього року купити картоплю за ціною у 3,5 гривні за кілограм може хіба що прем’єр-міністр на Печерському ринку, який він відвідав для того, аби перевірити, чи зростають ціни на харчі в Україні.

Цибуля, яка рік тому коштувала 2,2 гривень, тепер продається по 4,5 гривні за кілограм, огірки зросли у ціні від 2,25 до 5-6 гривень за кілограм.

Дорожчають також хліб, масло, молоко, а український твердий сир вже коштує більше, аніж деякі сорти імпортного сиру. Крім того, ціни на м’ясо сягнули рекорду за останні 10 років.

Тим часом середня українська родина вже витрачає на харчі до 40% свого доходу, а відтак, виглядає цілком логічно, що падіння рейтингу президента Віктора Януковича співпало у часі із підвищенням цін на харчі, яке почалося від середини літа цього року.

Новини на цю ж тему