Чавес подивиться на українські літаки

Українсько-російський літак АН-148
Image caption АН-148 виявився занадто дорогим для Венесуели?

У понеділок в Україні з візитом перебуває президент Венесуели Уго Чавес, який, зокрема, зустрічається з президентом Януковичем, а також має відвідати державний авіаційний завод імені Антонова.

Подробиці про візит читати тут

Напередодні візиту пана Чавеса стало відомо, що Венесуела відмовилася від контракту на придбання 20 літаків АН-148 марки "Антонов". Натомість, у пресі з‘явилася інформація, що уряд Венесуели віддав перевагу китайській копії радянського літака АН-24.

Image caption Президенти підписали у Києві "дорожню карту"

Причиною відмови від українсько-російських літаків на користь китайського експерти називають зависоку для замовника ціну АН-148. І хоча вдвічі дешевший китайський аналог радянського АНу ані за класом, ані за пасажиромісткістю не може рівнятися до сучасного АН-148, у світових авіабудівників зростає побоювання, що у майбутньому Китай може скласти їм серйозну конкуренцію.

Все просто - купи і скопіюй

Як вдалося Китаю досягти цього прогресу?

Експерт Центру досліджень армії, конверсії і роззброєння Сергій Згурець каже, що Китай дуже довго витрачав зусилля на те, аби закуповувати усі більш-менш перспективні зразки військової техніки і робити так звані їхні репліки. Тобто розбирати до гвинтика і потім, скопіювавши всі їхні елементи, зібрати все це докупи.

Копії радянського АН-24 у Китаї почали збирати ще у вісімдесятих роках за ліцензією державного підприємства "Антонов" та за сприяння українських конструкторів. Контакти між українськими та китайськими виробниками літаків існують і зараз, підтверджує Сергій Згурець.

"Китай почав виробляти станки, почав вчити своїх фахівців за кордоном, і на сьогодні Китай комплексно може забезпечити виготовлення високотехнологічної техніки озброєнь".

Китай - поважний конкурент

Втім, розбирання до гвинтиків - це технологія 15-річної давнини. На сьогодні, каже, Сергій Згурець, китайське авіабудівництво уже далеко відійшло від так званого копіювання літаків, і невдовзі може скласти конкуренцію українському, а також російському та американському літакобудуванню. В тому числі, і військовому.

"Сьогодні промислова база дозволяє Китаю на підставі отих колишніх копій і реплік виготовляти сучасні літаки, посилені знаннями китайської сторони. На сьогодні Китай почав робити зразки озброєнь, які цілком конкурують та навіть переважають російські озброєння, складають конкуренцію американському озброєнню. Якщо питання надійності, можливо, ще і хибує, то з точки зору вартості кожен покупець вирішує, що йому купити".

Досі Ан-24, аналог якого пропонує Венесуелі Китай, вважається одним з найпоширеніших і найневибагливішим літаком місцевих авіаліній у світі. Він літає в країнах Східної Європи, Африки й Азії.

Українсько-російський Ан-148 створювали для заміни старого АНу, сподіваючись на постійний попит на літаки такого класу.