У Львові - протести проти Податкового кодексу

Протести підприємців Львівщини
Image caption Підприємці Львівщини закликають депутатів не ухвалювати Податковий кодекс у другому читанні

Понад 2 тисячі підприємців різних галузей у центрі Львова протестували проти нового Податкового кодексу та вимагали відставки уряду Миколи Азарова.

Серед учасників мітингу – працівники сфери послуг, представники малого і середнього бізнесу. В акції також опосередковано взяли участь приблизно пів-сотні таксистів, які проїжджаючи проспектом Свободи, де проходила акція, підтримали її звуковими сигналами.

Протестувальники, які переконані в тому, що новий Податковий кодекс призведе до тінізації їхнього бізнесу, вигукували гасла "Геть Азарова!", "Ні - податковому терору!" та "Податковий кодекс - вінок на могилу малого бізнесу!".

Image caption У Львові Податковий кодекс прирівняли до смерті малого бізнесу

На мітингу було анонсовано всеукраїнську акцію протесту в Києві, яку дрібні підприємці планують провести на початку листопада, коли Верховна Рада розглядатиме Податковий кодекс у другому читанні. Щоб не допустити прийняття документу в другому читанні, львівські підприємці разом зі своїми колегами з різних регіонів України готові їхати протестувати до столиці.

На початку жовтня у Верховній Раді в першому читанні було прийнято Податковий кодекс, який урядовці називають ліберальним і прогресивним, а представники малого та середнього бізнесу критикують за посилення податкового ярма.

Мітинги проти ухвалення Податкового кодексу раніше цього місяця пройшли у низці українських міст, зокрема у Луганську, Миколаєві, Тернополі, Кіровограді, Сумах, Запоріжжі та Києві.

Новини на цю ж тему