Субмарина "Запоріжжя" скоро вийде в море

Єдиний в українських МВС підводний човен після 13 років ремонту може на початку 2011-го вийти в море на ходові випробування.

Image caption Єдина українська субмарина "Запоріжжя" поки що в ремонті

Цьому наприкінці грудня 2010-го передуватимуть швартовні випробування субмарини "Запоріжжя" біля причальної стінки. Після ходових випробувань у відкритому морі підводного човна приймуть до бойового складу Військово-Морських сил України.

Ремонт - на завершальній стадії

Зараз українська субмарина ще перебуває на 13-му судноремонтному заводі Чорноморського Флоту Російської Федерації.

За словами міністра оборони України Михайла Єжеля, "човен перебуває на завершальному етапі його підготовки до виходу з заводу". Українській владі, каже міністр, вдалося остаточно залагодити всі питання, пов'язані з коштами на відновлення субмарини.

"Ремонт підводного човна "Запоріжжя" повністю профінансований. Загальний обсяг фінансування на ремонт човна склав близько 40 мільйонів гривень", - сказав Єжель на нараді з командуванням українських ВМС з російськими судноремонтниками у Севастополі. За словами міністра, щодня на борту "Запоріжжя" працює до 60 ремонтників.

Росіяни обіцяють не зволікати

У свою чергу виконувач обов‘язків начальника 13 судноремонтного заводу російського Чорноморського Флоту Александр Бакланов повідомив журналістам, що поточна готовність проведених на українському підводному човні робіт складає 85-90%. Це, на думку російського офіцера, дає підстави прогнозувати, що завод зможе вкластись у терміни, визначені міністерством оборони України.

"На "Запоріжжі" ми провели частину робіт, пов’язаних із доковим ремонтом, із відновленням корпусних конструкцій, із введенням до ладу систем життєзабезпечення, а також бойових систем та багатьох механізмів підводного човна", - каже Бакланов.

Акумулятори не розряджені?

Вже не перший рік точиться багато розмов навколо стану акумуляторних батарей, придбаних для "Запоріжжя" у Греції 8 років тому.

Скептики підозрюють, що ще не застосовані за призначенням батареї вичерпали термін придатності.

Image caption Заступник командира субмарини Дмитро Загребін впевнений, що післяремонтні випробування будуть вдалими

"Це – чутки. Бо стан акумуляторних батарей дозволяє човну вийти у море. Всі технічні цикли щодо підзарядки батарей на човні проводяться регулярно та з дотриманням всіх керівних і технічних документів", - сказав Бі-Бі-Сі заступник командира підводного човна "Запоріжжя" капітан 2-го рангу Дмитро Загребін.

Офіцер-підводник також повідомив, що загальна готовність субмарини складає 93%, а ходові випробування "Запоріжжя" попередньо заплановані на травень 2011 року.

Із страховкою чи без?

На запитання, чи будуть під час ходових випробувань у морі супроводжувати "Запоріжжя" пошуково-рятувальні сили українського та російського флотів, Загребін відповів, що існують попередні домовленості з рятувальниками обох флотів.

"Але я переконаний, що допомога аварійно-рятувальних засобів двох флотів не знадобиться", - запевнив український офіцер-підводник.

Вистраждана субмарина

Вік "Запоріжжя" наближається до 40 років. У часи СРСР ця субмарина була на гарному рахунку. Із зарахуванням її у 1997 році до складу українських ВМС почалась тривала ремонтна епопея: постійний брак грошей, і як наслідок – відчутне уповільнення ремонту, який триває вже десятий рік поспіль.

Скептики жартують, що українська субмарина стала вже по-справжньому "золотою", але співвідношення "затрати на утримання човна із коефіцієнтом корисної дії при його використанні", як прогнозують фахівці, будуть невигідним для держави.

Деякі аналітики вважають, що якщо Україні так і не судилось створити свій підводний флот, то і нескінченна та занадто коштовна реанімація човна-ветерана теж не має сенсу.

До того ж, заплановані на квітень 2011 року українсько-російські морські маневри, які серед іншого включатимуть і пошук українськими кораблями також російської - єдиної на весь ЧФ - субмарини "Алроса", мають продемонструвати, що прогресуюча двостороння флотська кооперація може допомогти українцям тренувати екіпажі своїх корветів і без власного човна, а значить, дозволить заощадити кошти.

Міністр не згоден з песимістами

Міністр оборони України Михайло Єжель вважає, що Україна мусить мати власний підводний човен.

"Свій підводний човен потрібний не тільки на час бойових дій для пошуку та знищення субмарин, кораблів та конвоїв противника. Він необхідний і у мирний час - для відпрацювання надводними силами ВМС протичовнових завдань. На "Запоріжжя" припаде 60% завдань бойової підготовки нашого флоту. Для кораблів це – пошук субмарини та здійснення протичовнових стрільб",- пояснив міністр.

Легко у навчанні…

Поки ремонт борта U01 (української субмарини "Запоріжжя") завершується, деякі члени його екіпажу стажуються на підводному човні ЧФ Росії "Алроса": у жовтні та в листопаді українські офіцери навіть виходили із росіянами у море. Чи не даремно це і чи виправдають вкладені у 37-річну субмарину десятки мільйонів гривень, схоже, стане зрозуміло вже до літа наступного року.

Новини на цю ж тему