Кличко: продав свою першу картину за 55 000

Володимир Кличко
Image caption Володимир Кличко у передчутті чергової перемоги

Напередодні чергового поєдинку у суботу у німецькому Мангеймі Володимир Кличко дав розлоге інтерв'ю британському часопису Guardian.

34-річний чемпіон за версіями IBF, IBO та WBO сказав, що самі британці недооцінюють його суперника - Дерека Чісору:

"Дерек - шалений, навіть дикий. У нього більше самовпевненості, ніж у будь-якого іншого суперника. Він не боїться мене. Він вважає, що цей бій - це гарна нагода. Це дуже добре для мене, тому що я очікую справжнього бою".

На підтвердження цих слів на прес-конференції британець Чісора сказав: "Я врятую бокс від Кличків".

Спортивний оглядач видання твердить, що Чісора знає, що Володимир є більш вразливим з обох братів Кличків. На початку своєї кар'єри він тричі поступався, втім за останні 6 років він жодного разу не програв, і відтоді, як став чемпіоном світу у 2006-му, 9 разів успішно захищав свій титул.

Видання нагадує, що з того часу Володимир почав також малювати.

"Мистецтво - це просто дивовижно. Хоча я лише початківець у цій справі, але я дуже пишаюсь тим, що продав свою першу картину за 55000 євро. Вона називалась "Місяць", і техніка, яку я використовував, була дуже унікальною", - сказав пан Кличко в інтерв'ю Guardian.

Але чи займатиметься він цим і далі?

"Облиште! Ви що думаєте: якщо люди купують ваші полотна за багато грошей, то це чудова мотивація? І для цього навіть не треба битись. Я віддав всі гроші на підтримку освіти та дитячого спорту".

Брати Клички, нагадує видання, взагалі роблять багато для благодійності. Володимиру в цьому допомагає його 21-річна подруга - Хайден Паннетьєррі, з якою вони живуть неподалік Нью-Йорка. Вона - акторка, а також борець за охорону довкілля. Одного разу вона навіть була учасником протесту проти японських рибалок, які полювали на дельфінів. Володимир її в цьому підтримує.

"Я пишаюсь нею. Те, що вона робить, це дуже добре," - сказав Володимир Кличко в інтерв'ю Guardian.

Новини на цю ж тему