КПУ звільнила Грача в Криму

Пленум центрального комітету (ЦК) Компартії України усунув депутата Леоніда Грача зі складу ЦК партії та звільнив із посади керівника кримського партійого осередку.

Image caption Леонід Грач довгий час перебуває у конфлікті із керівництвом Компартії

Прес-служба КПУ повідомила, що це сталося через "серйозні порушення партійної дисципліни" паном Грачем. На думку керівництва КПУ, його дії "дискредитують партію".

Крім того, із Компартії було виключено двох інших керівників кримської партійної організації Олександра Коробейнікова та Юрія Аксютина за "дії, спрямовані на розкол кримської парторганізації".

У відповідь на звільнення Леонід Грач поширив заяву, в якій вчергове скритикував Партію регіонів за непослідовність.

"Вже добалакалися до того, що для кожного регіону у них свій патріотизм. На Заході вони поклоняються Бандері, на Південному Сході - Пушкіну. По суті, сьогодні до влади прийшли люди, які відбулися як державні діячі на обмані", - йдеться у заяві Грача.

Леонід Грач довгий час перебуває у конфлікті із керівництвом Компартії на чолі із Петром Симоненком.

Пан Грач не раз виступав проти співпраці комуністів із коаліцією при владі на чолі із Партією регіонів.

Незадовго до місцевих виборів Леонід Грач заявив про вихід із коаліції на знак протесту проти фальсифікацій. Після виборів пан Грач звинуватив ПР у тому, що її представники сфальшували вибори в Криму на свою користь.

Тоді Леонід Грач в інтерв'ю Бі-Бі-Сі заявив, що Компартія має вийти з коаліції, бо, як він висловився, політика влади у соціальній, економічній сфері, національна політика суперечить ідеології, поглядам та зобов'язанням КПУ перед їхніми виборцями.

Докладніше тут

Новини на цю ж тему