Суд скасував результати виборів ректора ДНУ

Юрій Лисенко
Image caption Юрій Лисенко каже, що не знав про третього кандидата

Окружний адміністративний суд Києва ухвалив рішення про скасування результатів виборів ректора Донецького національного університету.

Раніше до суду звернувся із позовом Олександр Користін, який, нібито, також подавав заявку на участь у виборах ректора ДНУ, але чомусь не взяв участь у цих виборах.

Юрій Лисенко, який, випередивши кандидата, підтриманого Міністерством освіти, 10 грудня переміг на виборах ректора Донецького університету, заявив, що "вперше чує про кандидатуру Олександра Користіна." За словами пана Лисенка, його колеги також не знають, хто такий Олександр Користін.

"Залишалося два кандидати - їх оголошував на зборах заступник міністра Євген Сулима. Я вважаю, що він точно знав ситуацію. І якщо б ще хтось був, ця заява розглядалася б. Та й незрозуміло, чому під час виборів не було жодних відомостей про третього кандидата, адже не було навіть ніякої агітаційної роботи," - заявив пан Лисенко, повідомивши, що його адвокати вже готують апеляцію на рішення київського суду про результати виборів ректора.

Минулої п’ятниці дружину Юрія Лисенка було побито невідомими поблизу квартири. Читати тут:

Міліція розслідує це побиття, не порушуючи кримінальну справу.