Екс-шпигунка Чепман вступила у 'Молоду гвардію'

Колишня російська шпигунка Анна Чепман, яку вислали з США цього року за участь в розвідувальній діяльності, стала активісткою молодіжного руху партії "Єдина Росія".

Image caption Чепман: прокидатися з посмішкою на обличчі.

Анна Чепман увійшла до Громадської ради Молодої гвардії "Єдиної Росії" (МГЄР) за підсумками з'їзду молодих "єдиноросів". Чим конкретно Чепман буде займатися в МГЄР, не повідомляється.

У з'їзді також взяли участь інші молодіжні прокремлівські рухи - "Наші", "Місцеві" і "Росія молода".

Анна Чепман (Кущенко) стала для західних ЗМІ найпопулярнішою шпигункою сучасності, відколи її депортували з США до Росії 8 липня. Чепман і ще дев'ять осіб визнали на судовому засіданні, що були агентами Москви.

Відтоді Чепман тішиться популярністю на перших шпальтах російської преси. Зокрема вона знялася в напівоголеному вигляді для обкладинки чоловічого журналу, влаштувалася на роботу радником президента "Фондсервісбанка" і в цій якості проводжала на Байконурі російських космонавтів, а ось тепер прийшла в молодіжну політику Росії.

Повідомлялося також, що вона працює над "книгою про нові можливості інтернет-ресурсів". У "Фондсервісбанке" відзначали, що у Чепман вільний графік відвідування, так як це не єдине її місце роботи.

"Прокидатися з посмішкою на обличчі"

На з'їзді МГЄР в середу пані Чепман говорила зі сцени про позитив і енергію нового покоління. Вона закликала "молодогвардійців" радіти кожному дню і не ганятися за владою, славою і грошима, а також побажала їм "прокидатися з посмішкою на обличчі".

Як повідомляє РІА Новини, закінчивши виступ, пані Чепман побігла до виходу і відмовилася спілкуватися з пресою. Журналісти просили її відповісти, навіщо вона пішла в "Молоду гвардію" і чим буде займатися в цій організації, проте відповіді не дочекалися - Чепман попросила своїх охоронців допомогти їй вийти, так і не відповівши на жодне із запитань.

Самі "Молодогвардійці" заявляють, що майбутні парламентські і президентські вибори в Росії (у 2011 і 2012 роках) ставлять перед ними "нові завдання".

На початку грудня з представниками молодіжних прокремлівських рухів зустрівся головний ідеолог команди президента Медведєва - перший заступник голови адміністрації президента Росії Владислав Сурков.

"Готуйтеся до виборів, тренуйте мозок і м'язи. Ви завжди можете розраховувати на нашу підтримку", - сказав він, звертаючись до присутніх членів "Наших", "Молодої гвардії", "Сталі" і "Місцевих".

"Вибори повинні виграти Медведєв, Путін і" Єдина Росія ", - додав Сурков.

Новини на цю ж тему