В Україні може подорожчати бензин

Посольства Литви, Румунії та Польщі звернулися зі спільним листом до українського прем’єр-міністра, застерігаючи український уряд проти запровадження імпортного мита на світлі нафтопродукти. Ініціатор цього кроку, міністерство енергетики, вважає, що запровадження мита має заохотити вітчизняні підприємства до виробництва якіснішого бензину.

Image caption Через відновлення імпортного мита може подорожчати бензин

Оглядачі ж передбачають, що відновлення мита потягне за собою загальне підвищення цін на бензин в Україні.

5 років тому це мито скасували

“Нульову” ставку імпортного мита на високоякісні бензини було запроваджено у 2005 році за прем’єрства Юлії Тимошенко. Тоді український уряд намагався побороти “бензинову кризу,” коли ціни на нафтопродукти в Україні почали стрімко зростати. Урядовці вбачали у тих подіях “змову” власників нафтопереробних заводів і для їх приборкання відкрили кордони для імпортного пального, яке виявилося не тільки цілком конкурентним за ціною, але й якіснішим за українське. За 5 років частка імпортних нафтопродуктів на українському ринку, за різними оцінками, зросла до 30-50%.

Вдаримо митом по якості

Проте наприкінці минулого року стало відомо про ініціативу міністра енергетики Юрія Бойка про відновлення оподаткування імпорту світлих нафтопродуктів. При цьому спочатку йшлося про мито у розмірі 120 євро за тонну, а згодом – і 130 євро. В уряді пояснюють це бажанням простимулювати вітчизняні НПЗ і завершити модернізацію, яка дозволила б виробляти високоякісне пальне і в Україні.

Своє занепокоєння такими планами українського уряду вже висловили посольства Литви, Румунії та Польщі, звідки, крім Білорусі, до України постачається високоякісне пальне. У спільному зверненні до прем’єра Миколи Азарова дипломати звертають увагу на те, що можливе запровадження мита на імпорт нафтопродуктів суперечить зобов’язанням України перед СОТ і порушує принципи добросовісної конкуренції. При цьому у дипломатичних представництвах країн ЄС вважають, що запровадження мита негативно позначиться саме на європейських виробниках, тоді як великі імпортери із країн СНД, передусім, із Росії, не постраждають, адже вони постачають пальне за нижчими цінами. До того ж, як ідеться у зверненні посольств, саме європейські виробники наразі є єдиними постачальниками на український ринок пального, яке відповідає стандартам якості Євро-5, що не виробляється на жодному із українських НПЗ.

Протекціонізм на користь російських виробників

Головний редактор інтернет-проекту UA-Energy Антон Антоненко каже, що наразі плани уряду виглядають класичним протекціоністським кроком, але спрямовані, переважно, на захист російських виробників пального:

“Взагалі, такий податок є протекціоністським. За ідеальної ситуації, коли українські продукти були б належної якості і користувалися б попитом, можливо, про такий податок і можна було б дискутувати. Але на жаль, за відсутності належної якості і за ситуації, коли від такого податку виграють, у першу чергу, російські нафтопродукти та російські виробники, користь від такого рішення може бути досить сумнівною”.

За словами експерта, звернення дипломатичних представництв кількох держав ЄС до прем’єра саме по собі є знаковим і потенційно може стати підставою для санкції з боку СОТ, а також проблем у переговорах про зону вільної торгівлі із ЄС.

А для пересічних власників авто в Україні це означатиме ще й підвищення цін на пальне – на 1,5-2 гривні за літр. До подорожчання бензину вже найближчим часом, за оцінками оглядачів, крім можливого запровадження мита на імпортні нафтопродукти, призведе і підвищення акцизу на бензин, яке вже набуло чинності згідно із новим Податковим кодексом.

Тим часом Антимонопольний комітет порушив справу у зв’язку із “необґрунтованим” підвищенням цін на нафтопродукти, які, за розрахунками комітету, за останній місяць зросли на 60 копійок за літр, що у АМК пояснюють змовою нафтотрейдерів.